Acts
- Sytse Jansma en Jan Klug
- It Dockumer Lokaeltsje (Doet DAF)
- Ralph van Raat plays Radiohead
- Vaudou Game
- Bo Ningen + Elmar Kuiper
- Anchorsong + Risata Kwartet
- Akwasi
- Johan Harstad
- Adriaan van Dis, Hanna Bervoets en Maxim Februari over 'mens zijn in een gedigitaliseerde wereld'
- Julia Holter
- Lubomyr Melnyk
- Mark Kozelek van Sun Kil Moon
- AK/DK
- Club Guy & Roni / Slagwerk Den Haag: Mechanical Ecstasy - i.s.m. Stadsschouwburg De Harmonie
- Mauro Pawlowski & Braaknoot Ensemble: Ode aan Boudewijn de Groot's 'Nacht en Ontij'
- Annelie
- WWWater
- Lisa Morgenstern
- Jaap Blonk
- Lân fan taal, Explore the North en Noord Nederlands Orkest presenteren 'Solo'
- Monica Meijsing: Waar was ik toen ik er niet was
- Housewives
- Slumberand
- The Ex + Jaap Blonk
- L.A. Salami
- Ghostpoet
- Explore Eindfeest i.s.m. Podium Asteriks
- Blabbermouth ft. Aafke Romeijn, Daniël Vis, Peter Sijbenga, Roelie Vuitton, Ali Zijlstra, Poezieboys en WITLOF
- Asteriks in het Z-Gebouw
- Citybooks: Latasha N. Nevada Diggs
- Citybooks: Arjan Hut en Wiebe Kaspers
- Citybooks: Erik Vlaminck
- Jessica Moss
- Tryater: Dorp Europa
- Leendert van der Valk - Explore Voodoo
- Yiddish Waves - As She Sings
- MOHA - Unfolding Routines
- BCC - een artistieke blind date
- Auke Hulst, Fieke Gosselaar en Nyk de Vries - Kinderen van het Noorden
- Poëzie Darkroom
- Kinetophone - De Ballade van Omie Wise (première)
- Biljana Radinoska - Youth
- Spijtproza
- iepenUP - New Faces
- 2 Meter Sessies met Jan Douwe Kroeske
- Windowlicker
- Expedities - i.s.m. A Guide to Leeuwarden en Historisch Centrum Leeuwarden
- Dez Mona & B.O.X - Sága
- De Relaxerette
- Winnaar Stationspiano Challenge: Olaf Visser
- Natasha Taylor: Issue Wrestling
- Fresku, Vanta & Werc - Projectie Oldehove #4 1954 - We zijn er bijna
- Baby Dee
- Meeuw Jonge Schrijvers: Alles is een Scheermes
- Peter Middendorp, Marleen Nagtegaal en Liesbeth Korthals Altes
- Matthew and the Atlas
- Mezrab: Storytelling
- VANTA & Poetry Circle Nowhere: PAPIA
- Stef Kamil Carlens
- Matteo Myderwyk
- Chouk Bwa & the Ångstromers
- Tolls - plaatpresentatie
- Pardans
- Jankobus Seunnenga & Dick Vestdijk: Fabels met Kleurkrijt
- NYX: MYRIAM
- Piiptsjilling: FEAN
- Sundays & Cybele
- Ifriqiyya Electrique
Complete programme
11 nov - 8 dec: Citybooks Leeuwarden - Expositie en live presentatie
15 - 25 november: De Stadskas (Oldehoofsterkerkhof)
15 - 17 november: Liquid Loft - Church of Ignorance (Westerkerk)