The Sessions Nieuws Agenda Vrijwilligers Productiehuis Kaarten Over ons Contact

Festival Explore the North 2022

Acts

  • Alabaster dePlume
  • Bnnyhunna
  • EISFØGL - Joost Oomen, Willie Darktrousers en De Poezieboys
  • Billie Marten
  • Amaro Freitas
  • De Oergong - Sytze Pruiksma en De Bazuin
  • Pitou
  • SOAK
  • Matthijs van Boxsel
  • Unlocked - Chagall
  • WAYNE SNOW
  • BCUC
  • Tagelyk - Nyk de Vries en Artvark Saxophone Quartet
  • US, TRANSLUCENT MODELS - Muxingye Chen en Rik van den Heuvel
  • KUOKO
  • Pussynight - De Poezieboys
  • Jerusalem In My Heart
  • Marina Herlop
  • De Verwonderkamer: Oera Linda
  • Eydís Evensen
  • Junodream
  • De herontdekking van de hemel - Manu van Kersbergen ft. .multibeat
  • THE FLY, THE LAMB, THE TIGER - Gaja Caruso
  • Fixdit - Sanneke van Hassel, Shantie Singh, Marleen Stoelwinder en Lisa Weeda
  • Lucrecia Dalt
  • YĪN YĪN
  • Jitwam (DJ-set)
  • Tuut Tuut Kwantumschuim - Joost Oomen en Kruidkoek
  • Selfcare Trilogie - Mooie Woorden
  • De zwee zwaait terug - Merlijn Huntjens
  • Frontaal - Jante Wortel, Marrit Jellema, Raymond Muller en Jaap Robben
  • Bram vindt ruimte - Bram van Helden
  • Biodiversiteit in augmented reality - Chantalla Pleiter
  • Jessica Moss
  • Maria W Horn
  • Carmen Villain
  • Pidgin X - Ahilan Ratnamohan / Robin i.s.m. Explore the North
  • Het begin en zijn oneindigheid - Corinne Heyrman
  • Eenzamens / Iensuminske - Nicole van den Berg, Raymond Muller, Remco Kuiper en Sytse Jansma
  • Het Grote Onbekende - Jonge Schrijvers
  • Alle woorden die ik nog niet kende - Ahilan Ratnamohan
  • Acht korte composities over het leven van Oekraïners voor een Westers publiek - Liza Bukina en Ivan Zbaraski
  • BART
  • Controversiële diersoort
  • Corinne Heyrman en Anne-Goaitske Breteler
  • Maya Shenfeld
  • WUDU SJON
  • Uitgesteld Geluk - UNESCO City of Leeuwarden
  • Achterdyk - DOT WIER'UM
  • Julia Reidy
  • Catalunya x Fryslân - Guim Valss en Anne-Goaitske Breteler
  • NEIDERLANT OU NEIDERLANT - Davide Tidoni

Meer programma

1 - 13 OKT: De Stadskas

28 OKT: Yy - De Poezieboys

4 NOV: Lucky Fonz III

18 NOV: STORMRAM: Antiklimax & JÓRMA

9 DEC: bloot(leggen) - Céline Wierda

12 DEC: Creatief lab - Michelle Samba

Poster Explore the North 22
Poster Explore the North 22
> Bekijk programmagids

Locaties

  • De Neushoorn
  • Campus RUG Fryslân
  • De Westerkerk
  • dbieb - Kapel
  • St. Bonifatiuskerk
  • Waalse Kerk
  • Stadsschouwburg de Harmonie
  • Souterrain theater
  • Sint Anthony Gasthuis
  • Hofplein
De Oergong in de Sint Bonifatiuskerk door Xanne Vera Wijkamp
Gaja Caruso in De Westerkerk door Annemarie Seunnenga
SOAK in De Harmonie door Xanne Vera Wijkamp
Juersson Hermanus tijdens de expedities door Marc de Fotograaf
EISFØGL in De Kapel, dBieb door Xanne Vera Wijkamp
Jaap Robben tijdens Frontaal in De Westerkerk door Denise Amber
Uitgesteld Geluk door Annemarie Seunnenga
WAYNE SNOW in De Harmonie door Denise Amber
Renzo Balk in Het Kasje door Annemarie Seunnenga
De Verwonderkamer: Oera Linda door Xanne Vera Wijkamp
Michelle Samba tijdens de expedities door Marc de Fotograaf
Alabaster dePlume in De Westerkerk door Xanne Vera Wijkamp
Jean Elton bij Amaro Freitas in De Westerkerk door Annemarie Seunnenga
Manu van Kersbergen ft. .multibeat in De Harmonie door Xanne Vera Wijkamp
Moonloops tijdens de expedities door Marc de Fotograaf

Aftermovie Explore the North 2019