News Agenda Festival period Programme 2020 Volunteers Production house Tickets About us Contact

Explore the North festival 2017

Acts

  • Chassol
  • Tamino
  • Masterclass door Chassol
  • Het Poëziekanon
  • Dichter des Vaderlands: Ester Naomi Perquin
  • Jambinai
  • Martin Kohlstedt
  • Dichter fan Fryslân: Eeltsje Hettinga
  • Gesprek met twee ontheemde schrijvers (Hassan Blasim & Ghayath Almadhoun)
  • Kop & Schaduw
  • Poëtische profetieën
  • Statue
  • Tryater - Elkenien is in Prutser
  • Fenster
  • Willie Darktrousers & de Splinters
  • Ssing Ssing
  • Openingsrede Vera Mulder van De Correspondent
  • Rechtbankproza
  • Rechtbankverslaggevers
  • WORM: Pirate Bay
  • Zomaargasten
  • Woe Blind Birds: Φ
  • Will Samson
  • SUMIE
  • Noord Nederlands Orkest: Metamorphoses
  • Nhung Dam: Duizend Vaders
  • Lloyd Williams
  • LA Jungle
  • Kim Janssen
  • Kasper Peters - Dozen vol Woorden
  • Hilbrandt feat. Roelie Vuitton
  • Hoe schrijf ik een boek?
  • BlackboxRed vs. Frankfurd
  • Jack Bottleneck - Asteriks in Residence
  • Elmar Kuiper
  • Quintessence_2
  • Boi Akih Duo & Joost Baars
  • Bert Wagendorp
  • Roman Helinski
  • Derya Yildirim & Grup Simsek
  • Hanne Hukkelberg
  • Simone Atangana Bekono
  • Tjitske Jansen
  • Jan Glas
  • Arjan Hut
  • Tonnus Oosterhoff
  • Marije Langelaar
  • De Harde Marge
  • Moon Diagrams
  • Lisa Hannigan & The Colorist Orchestra
  • Fata Nirvana
  • Baptiste W. Hamon
  • Siv Jakobsen
  • Winterdagen
  • Baloji
  • Mew
  • Armando & Oleg Lysenko - Ik hoorde dat er geluisterd werd
  • Meindert Talma - Je denkt dat het komt
  • DAAU // Die Anarchistische Abend Unterhaltung
  • Charlotte van den Broeck
  • Nyk de Vries

Complete programme

In aanloop naar het festivalweekend presenteerden we ook nog:

Somnium
Häxan
Popcultuur Pitch voor Friese Makers
Alfabetproject i.s.m. de Moanne

Poster Explore the North 2017
Poster Explore the North 2017
> Programme guide

Locations

  • Doopsgezinde Kerk
  • Neushoorn
  • Vier Pelikanen
  • Lutherse Kerk
  • De Westerkerk
  • Podium Asteriks
  • Synagoge
  • Bald'r
Hanne Hukkelberg door Xanne Vera (Synagoge)
Poëtische Profetieën door Xanne Vera (Bald'r)
Masterclass Chassol door Xanne Vera (De Doopsgezinde Kerk)
Meindert Talma - Je denkt dat het komt door Marc Henri Queré (De Doopsgezinde Kerk)
Armando & Oleg Lysenko door Marc Henri Queré (Synagoge)
Ssing Ssing door Marc Henri Queré (Synagoge)
Chassol door Marc Henri Queré (De Doopsgezinde Kerk)
Lisa Hannigan & The Colorist Orchestra (Neushoorn)
Joost Baars & Boi Akih Duo door Tristan Fopma (Lutherse Kerk).jpg

Explore the North 2017