News Agenda Festival period Programme 2020 Production house Tickets About us Contact

Explore the North festival 2016

Acts

  • Arjen Lubach
  • Gabriel Rios
  • Lambert
  • DJ Marcelle
  • Islam Chipsy & EEK
  • De Kift & Rats on Rafts
  • Gert Vlok Nel
  • Joost Oomen & Marleen Nagtegaal
  • Julianna Barwick
  • Bonne Aparte
  • Luwten
  • Aldous Harding
  • A.H.J. Dautzenberg
  • The Fire Harvest (speciale show met Paul Hoek)
  • Ben Weaver
  • Adrian Crowley & Crash Ensemble
  • Kasper Peters
  • GOAT. (JAP)
  • Jerry Hormone
  • Frank Keizer
  • It Font
  • Tsjinlûd
  • Warhaus
  • K-X-P
  • Ziekenhuisproza
  • 2 Meter Sessies met Jan Douwe Kroeske
  • Willem Schoorstra
  • Anne Feddema
  • Tsead Bruinja met Bob Driessen
  • Club Guy & Roni en Slagwerk Den Haag - Music for Bars
  • Nyk de Vries - Renger (presentatie Friese editie)
  • De Grote Stichting Hobbyrock en hun Encyclopedie Show
  • Meindert Talma - Jannes van der Wal
  • Fickle Ghost
  • Tigers fan Greonterp
  • Mischa Andriessen
  • A. L. Snijders en K.H.O.P. Möricke
  • Heksenhamer - Rimen en Teltsjes
  • Wie is de Chinees?
  • Yiddish Waves presenteert: Lucette van den Berg en Tsead Bruinja
  • Het Noord Nederlands Orkest presenteert: In C van Terry Riley
  • Dimitri Verhulst en A.H.J. Dautzenberg
  • Erik Jan Harmens
  • Joris van Casteren
  • Lévi Weemoedt
  • Smutfish presents: Smetvis met A.H.J. Dautzenberg en Lévi Weemoedt
  • A Fugitive
  • Het Zesde Metaal (duoshow met Tom Pintens)
  • 2manykofferdjs
  • Richard Bolhuis (installatie)
  • House of Cosy Cushions
  • Chantal Acda (met lokaal mannenkoor)
  • Sense of Place en Jan Ketelaar
  • Friesche Schrijvers op de Bald'r
  • 100 jaar Roald Dahl - NL meets Finland songwriting class 2016
  • Expedities door de binnenstad

Complete programme

De week voorafgaand aan het festivalweekend presenteerden we ook:

  • Spreekbeurtenfestival
  • Homsk - So Happy Together
  • [windowlicker]
  • Uitreiking Stadskunstenaar '17 - '18
  • Pitch voor Friese makers in de popcultuur
Explore the North poster 2016
Explore the North poster 2016
> Programme guide

Locations

  • Bald'r
  • Friesche Club
  • Waalse Kerk
  • Westerkerk
  • Neushoorn
  • Haniahof
  • Winkelcentrum Zaailand
Door Marc Henri Queré
Aldous Harding (Waalse Kerk)
Julianna Barwick (Westerkerk)
Noord Nederlands Orkest (Westerkerk)
Islam Chipsy & EEK (Neushoorn Grote Zaal)
De Kift & Rats on Rafts ETN16 (Neushoorn Grote Zaal)
Westerkerk
Spreekbeurtenfestival
A.L. Snijders (expeditie - Kelder Keramiekmuseum)
Bald'r
De Friesche Club